GENÇ EDAD ÜYELİK FORMU

Değerli genç dişhekimleri ve adayları, Mesleğe gönül vermiş, kendisini ve çevresindekileri geliştirip topluma daha kaliteli bir dişhekimliği hizmeti vermek azminde olan bir grup akademisyenin kurmuş olduğu Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği'ne (EDAD) göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Bilimsel ve kliniğe yönelik çalışmaları kendisine ilke edinen EDAD, dişhekimliğinin tüm alanlarını ve unsurlarını kucaklayan katılımcı bir oluşumdur

Siz değerli genç dişhekimi ve adaylarından gelen yoğun talepler karşısında, EDAD'a dişhekimliği öğrencilerinin de üye olabilmesinin yolunu açtık. Amacımız, dişhekimi olmanıza adımlar kala veya mesleğinizin ilk yıllarında, mesleki gelişiminize katkıda bulunmanın yanısıra, deneyimli dişhekimi üyelerimizden her konuda faydalanmanızı sağlamaktır. Dişhekimliği öğrencisi veya en fazla 3 yıllık dişhekimi iseniz, 80 Euro’luk üyelik aidatı ödeyerek EDAD’ a üye olabiliyorsunuz. Ancak, üyeliğinizin resmi olarak kabulü için, üyelik işlemlerinin tamamlandığının bildirilmesinden itibaren 1 yıl içinde 3 EDAD etkinliğine veya 1 EDAD Uluslararası kongresine katılmanız gerekmektedir. Buradaki amaç, mesleki gelişiminizi sağlamak üzere bilimsel programlara aktif olarak katılmanızı sağlamaktır. Yukarıdaki şartlar size uyuyor ise, bu formunu eksiksiz olarak doldurup lütfen zaman geçirmeden başvurunuzu yapınız.

Bir sorunuz olduğunda bizi aramaktan çekinmeyiniz. Başvuru değerlendirmeleri 15 gün içinde yazılı olarak tarafınıza bildirilecektir.

EDAD'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz ve bunun devamlı olmasını diliyoruz. Hep beraber en güzele

Edad Üyelik Formu İçin Tıklayınız.

Ad *
Soyad *
TTC Kimlik No *
Telefon *
GSM*
E-Mail *
Ev Adresi:
İş Adresi :
Okuduğunuz Fakülte:  Sınıfınız 
Mezun Olduğu Fakülte:
Düşündüğünüz Uzmanlık Alanı / Varsa Uzmanlık Alanınız:
 Seçili
Dosya Adı

Ödeme Tipini Seçiniz *
Kredi kartı ile (Kredi kartı seçeneğinde taksit yapılmaktadır. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra kredi kartı bilgileriniz için dernek yetkililerimiz sizinle irtibata geçecektir.)
Havale/EFT (Üyeliğiniz onaylandıktan sonra havale/eft bilgileri ile ilgili dernek yetkililerimiz sizinle irtibata geçecektir.)
Yıllık Aidatımın Her Sene Ocak Ayında Aksi Bildirilmediği Taktirde Yukarıdaki Kartımdan Çekilmesini Kabul Ediyorum.
Kabul Ediyorum
Üyelik Şartları Gereği 1 Yıl İçinde 3 EDAD Semineri Veya 1 EDAD Uluslararası Kongresine Katılmayı Kabul Ediyorum.
Kabul Ediyorum