Arama Yap
Genç EDAD Üyelik

Değerli genç dişhekimleri ve adayları, Mesleğe gönül vermiş, kendisini ve çevresindekileri geliştirip topluma daha kaliteli bir dişhekimliği hizmeti vermek azminde olan bir grup akademisyenin kurmuş olduğu Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği'ne (EDAD) göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Bilimsel ve kliniğe yönelik çalışmaları kendisine ilke edinen EDAD, dişhekimliğinin tüm alanlarını ve unsurlarını kucaklayan katılımcı bir oluşumdur

Siz değerli genç dişhekimi ve adaylarından gelen yoğun talepler karşısında, EDAD'a dişhekimliği öğrencilerinin de üye olabilmesinin yolunu açtık. Amacımız, dişhekimi olmanıza adımlar kala veya mesleğinizin ilk yıllarında, mesleki gelişiminize katkıda bulunmanın yanısıra, deneyimli dişhekimi üyelerimizden her konuda faydalanmanızı sağlamaktır. Dişhekimliği öğrencisi (4.sınıf ve üstü) veya en fazla 2 yıllık dişhekimi iseniz, 80 Euro’luk üyelik aidatı ödeyerek Genç EDAD’ a üye olabiliyorsunuz. Ancak, üyeliğinizin resmi olarak kabulü için, üyelik işlemlerinin tamamlandığının bildirilmesinden itibaren 1 yıl içinde 3 EDAD etkinliğine veya 1 EDAD Uluslararası kongresine katılmanız gerekmektedir. Buradaki amaç, mesleki gelişiminizi sağlamak üzere bilimsel programlara aktif olarak katılmanızı sağlamaktır. Yukarıdaki şartlar size uyuyor ise, bu formunu eksiksiz olarak doldurup lütfen zaman geçirmeden başvurunuzu yapınız.

Bir sorunuz olduğunda bizi aramaktan çekinmeyiniz. Başvuru değerlendirmeleri 15 gün içinde yazılı olarak tarafınıza bildirilecektir.

EDAD'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz ve bunun devamlı olmasını diliyoruz. Hep beraber en güzele.

GENÇ EDAD Üyelik Formunu Buradan İndirebilirsiniz.

Üyelik Avantajları

EDAD üyelerinin kazanımları yalnız yurt içinde sınırlı değildir.Ayrıca yurt dışında IFED,EAED gibi organizasyonlarla pek çok büyük organizasyonlarınında bir parçası olmaktadır.

Genç EDAD üyeliğinin avantajları

GENÇ EDAD Sosyal Medya Hesapları 
İletişim gencedad@edad.org.tr

Genç EDAD Facebook Sayfası

Genç EDAD Twitter Sayfası

Genç EDAD instagram

SPONSORLAR